працевлаштування в Чехії

Легальне працевлаштування в Чехії

Вся діяльність трудових мігрантів в Чехії регулюється Трудовим кодексом ЧР і Законом про іноземців в параграфах, що стосуються роботи.

Згідно із законом, без оформлення спеціального пакету документів, що дає право на ведення трудової діяльності в ЧР можуть обійтися жителі ЄС, Європейського Економічного Простору і подані Швейцарії. Всім іншим бажаючим попрацювати в Чехії доведеться отримувати дозвіл.

Отже, теоретично будь-який іноземець може отримати дозвіл вести трудову діяльність на території Чехії: працювати на себе, стати підприємцем або заснувати фірму, або працювати в чеській компанії. Дозвіл на роботу можуть анулювати в будь-який момент, якщо мігрант порушив законодавство ЧР.

У питаннях ведення бізнесу на території Чехії багато тонкощів і нюансів, про них бажано знати до того, як стати jednatelem (учасник юрособу) або živnostnikom (приватним підприємцем).

Важливо відзначити, що отримання, наприклад, візи на підставі участі в юрособу зовсім не означає, що іноземець може працювати в Чехії. Швидше за все, йому доведеться бути найманим директором (виконувати функції директора за договором зі своєї ж фірмою) у власному юрособу і отримувати винагороду, а не зарплатню. Як правило, у власників фірми не виникає проблеми влаштуватися повноцінно працювати, але вони вважають за краще залишатися на винагороду. Така схема активно використовується як спосіб мінімізувати податковий тягар, інакше навіть з мінімальної зарплати довелося б платити більше чотирьох тисяч крон податків, невиправдано маленька зарплата викликало б підозру у компетентних органів у законності того, що відбувається, сума винагороди може бути будь-якою.

В даний час основним варіантом для іноземних кваліфікованих кадрів влаштуватися в Чехії на роботу є отримання синьої карти. Раніше було потрібно отримувати два окремих дозволи на роботу і на проживання з метою роботи, з 2014 року ці поняття об’єдналися у синій карті. Введення синьої карти значно спрощує оформлення документів на роботу, збільшує термін дозволу на роботу і проживання з 6 місяців до двох років.

Для легального працевлаштування в Чехії іноземець може використовувати такі варіанти і укласти з роботодавцем такі види трудового договору:

  • pracovni smlouva-стандартний і звичний робочий договір, за яким роботодавець платить необхідні податки, а працівник має повний соцпакет (відпустка, декрет, лікарняний);
  • Dohoda o provedeni prace – угоду про проведення робіт, цей договір суворо регламентований за змістом і повинен відображати всю суть робочих стосунків, час роботи не повинна перевищувати 300 годин на рік, але працівник може мати кілька підписаних Dohoda o provedeni prace з різними роботодавцями;
  • Dohoda o provedeni činnosti-угода про трудову діяльність, коли мова йде про разові роботи, аналог фрілансу.

Наскільки вигідно бути економічним мігрантом, вирішувати самому іноземцю. Тут важливо враховувати, які у нього вихідні умови, які вимоги до нової роботи. Але якщо розглядати Чехію як місце основної роботи на довгий термін, правильно підготуватися до переїзду, то велика ймовірність, що діяльність буде успішною і добре оплачуваною.